Česká republika


Ať už se jedná o krajinné scenérie, pestrost přírodního bohatství, památky s dávnou historií, různá energetická místa či magické zvláštnosti, to vše nám umožní tolik tak žádoucí zastavení a zamyšlení se. A tato široká škála třeba ještě nenavštívených zajímavých koutů naší nádherné země české nebude / nemusí mít konce.

Znojemsko & Jihlavsko & Žďársko


Navštívíme tajemné znojemské podzemí včetně dech beroucí vyhlídky v Národním parku Podyjí. Využijeme energii krajiny a kruhovou kamennou stavbu na Jihlavsku. Dopřejeme si několika hodinový pobyt v dřevěné pyramidě a strávíme noc na zámku ve Žďáru nad Sázavou. Obdivovat budeme stavitelské umění a znalost posvátné geometrie Zelené hory a lehkou túrou v pohádkovém lese Žďárských vrchů zakončíme naši krasojízdu po atraktivnostech v této části naší nádherné země.

Zobrazit

Táborsko & Českokrumlovsko


Už samotný pojem „jižní Čechy“ vzbuzuje určitou úctu a zároveň respekt k velikosti a turistické pestrosti tohoto překrásného kraje. Všehochuť zajímavostí různorodých přírodních krás přes tajemná a málo navštěvovaná místa včetně využití energie menhirů či relaxační pyramidy bude opravdu intenzivní ochutnávkou toho, co máme doma, ve své vlasti, úplně na dosah. Jen si udělat čas a vydat se vstříc novému poznávání a taktéž i k sebepoznání.

Zobrazit